Liepāja

Atvērto durvju dienas Liepājas sporta klubos

Šogad pirmo reizi Veselības nedēļas ietvaros visiem interesentiem būs iespēja konkrētās dienās, ar atlaidi vai bez maksas, apmeklēt nodarbības septiņos Liepājas sporta klubos.

Veselības nedēļas ietvaros iespēju uzlabot savu fizisko veselību piedāvā arī septiņi Liepājas sporta klubi, kas rīko atvērto durvju dienas uz dažādām nodarbībām, kā piemēram, aerobiku un trenažieru zālēm, kurās būs pieejama arī treneru palīdzība.

Visvairāk atvērto durvju dienas piedāvā sporta klubs „Tosmāre”, kas apmeklētājus pieņems 2., 3., 5., 6., 7. un no 9. līdz 13. maijam ar vienreizējo bezmaksas abonementu, kas pieejams turpat kluba telpās.

Pārējie sporta klubi piedāvā apmeklēt nodarbības citos laikos – „Māja Fitness” un „Libava sports” 7. maijā, „Lāčplēsis” 6., 8., 10. maijā, „Planēta” 11. maijā, bet „Olimp sports” trenažieru zālē - 13. maijā.

Veselības nedēļa ar devīzi “Par veselīgu liepājnieku!” Liepājā notiks no 2. līdz 15. maijam. Liepāja ir viena no nedaudzajām pašvaldībām Latvijā, kas ik gadu maijā rīko tradicionālo veselības veicināšanas pasākumu – veselības nedēļu „Par veselu liepājnieku!”. Pateicoties pilsētas veselības aprūpes speciālistu, nevalstisko organizāciju pārstāvju, uzņēmēju un pašvaldības iestāžu darbinieku atsaucībai, arī šogad Veselības nedēļas laikā iedzīvotāji varēs bez maksas nodot analīzes cukura, holesterīna līmeņa noteikšanai, konsultēties ar speciālistiem, vairāk iepazīt aktīvu un veselīgu dzīves veidu utt.

Būs arī tradicionālie pasākumi – izstādes, konkursi un sacensības, bezmaksas vizītes pie ārstiem un speciālistiem.

Pasākumu kuplinās arī interesanti viesi - ar savu mācību dalīsies Latvijā jau plaši atpazīstamā optimisma un netradicionālās ārstēšanas speciāliste Inese Ziņģīte. Visi, kuri vēlas apgūt šo metodi, aicināti 4. maijā plkst. 16.30 uz Liepājas Olimpiski centru.

Savukārt 4. maijā plkst. 12.00 Liepājas 2. vidusskolas sporta laukumā notiks Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības („Latvijas Zelta talantu 2010” uzvarētāju) šovs, pēc kura katrs varēs izmēģināt arī savus spēkus nelielās sacensībās, kā arī uzzināt, ar ko jāsāk, lai nodarbotos ar ielu vingrošanu.

Plašāka informācija par Veselības nedēļas pasākumu norises vietām un laikiem šonedēļ būs pieejama Liepājas Domes mājas lapā www.liepaja.lv

Aiga Kapeika,

sabiedrisko attiecību un marketinga daļas praktikante

Liepāja лиепая liepajniekiem Saturs sagatavots © www.laiki.lv | Ielogoties

Top.LV