Skaistumkopšana

SIEVIEŠU FRIZŪRAS

Šodien mode ir ļoti bagāta ar dažādiem stiliem un tendencēm. Moderns skaitā viss – klasika, avangards, eklektika. Tas pats notiek ar sieviešu frizūru modi – kādu frizūru viens jūs izvēlēsiet, tā būs moderna un atbilstīga, tikai tādā gadījumā, ja tā atbildīs jūsu stilam un raksturam.

Mēs piedāvājam dažādas idejas sieviešu frizūras izvēlē:

 


2 3 4 5 6 7 8 9 

Silverlight Versija
Modernas sieviešu frizūras
2009.-2010. gadam
Jauns griezums - pārdomas par stilu, modi, raksturu un bieži vien no cilvēka noskaņojuma. Jauns griezums var kļūt par jūsu izskata vizītkarti pēc kura citi spriedīs par jums. Šobrīd modē ir visdažādākie griezumi un frizūras sākot no "zēngalviņām", īsiem bobiem, karē un beidzot ar gariem vienkārši taisniem matiem. Kaut arī viļņotie un lokainie griezumi pašlaik nāk modē. Portāls laiki.lv piedāvā jums ieskatu 2009.-2010. gada griezumu un frizūru modes tendencēs.

2 

Silverlight Versija

2009. gada īss matu griezums taisniem matiem

Pagriežot galvu šis matu griezums izskatās:

no sāna tas ir vidējā garumā veidots virzienā uz aizmuguri.

 

Aizmugurē galos šis gludais matu griezums saglabā vieglu tekstūru šim frizūras stilam.

 

2009. gada klasiskā tipa īss matu griezums

Šis klaiskā tipa gludais matu griezums veido tekstūru matu galos, mainot leņķi, formu un stilu. Visīsākie mati šim matu griezumam ir uz pieres, tos var nēsāt uz sānu.

 No sāna šis klasiskais matu griezums ir veidots ar slīpumu zem zodas līnijas un izfilētām šķipsnām matu galos.

 

Aizmugurē šis matu griezums ir veidots zem pakauša līnijas saglabājot apjomu šim klasiskajam matu griezumam.

 

Šis ir vienreizējs atjaunots klasiskā tipa matu griezums. Lieliski piemērots īpaši gludam matu tipam, šis griezums veidots ar pārspīlēti īsi apgrieztām matu līnijām radot satriecoši interesantu izskatu. Mati var būt nogludināti gludi, tas piešķir īpaši gludu matu izskatu un tie var būt pavisam nedaudz veidoti ar vasku, tas rada frizūras nobeigumam lielāku noteiktību "asumu".

Šis ir ar maigām, neasām līnijā, kuras matiem piedod gaišuma sajūtu, veidots īsa tipa matu griezums. Šī ir frizūra, kas patiešām labi der taisnam matu tipam ar labu vidēju tekstūru. Izmantojot lielu apaļo suku aizmugurē, lai radītu maigu līkni uz iekšu matus veido žāvējot ar fēnu, tāpat kā taisnus matus.

 

Mode Stils Skaistumkopšana Erotika Saturs sagatavots © www.laiki.lv | Ielogoties

Top.LV