Mūzikas laiki
Lūk,pirmoreiz sev aktuālāko esam izņēmuši ne tikai no iepakojuma,bet visā krāšņumā demonstrējam arī pašu vinilu!Tāds izskatās nule iznākušais Muse EP ar piecām dziesmām un nosaukumu''Exogenesis: Symphony''.Tā A puse ir tik pilna ar klavieretīdēm no Šopēna,ka ir grūti aprakstīt kopējo baudu no šā garadarba.Ekselenti!Un,kā papildus eliksīrs,albuma otrā puse ar''Uprising'' un''Resistance'' koncertierakstiem visā krāšņumā.Šis noteikti raus jumtus daudziem!!!
Ja Muse albumu''izpakojām'' arī tadēļ,ka tā vāks bija gandrīz melns kvadrāts,tad ar The Smashing Pumpkins darām tā-ņemam visu EP šeit ar FREE DOWNLOAD .Grūti pateikt,kāda galaprodukta sastāvdaļa būs šīs 4 dziesmas,bet ir zināms,ka 25.maijā tas ilgi gaidītais(aizsākās 8.decembrī) 44 dziesmu galaprodukts jeb grupas jaunais albums būs nokonceptēts(iznācis) pilnībā.Katrā ziņā,štrunts par koncepcijām,jo tas ko viņi jau 20 gadus rada,ne reizi vēl nav licis vilties!

Jāatzīst,ka tieši šo grupu gribētos starp tām mazāk zināmajām,kuru jaunumus mūspusē promotētu aktīvāk.Jo,atkal,jauns albums(jau 8. grupas diskogrāfijā) un,atkal,gluži negaidīts!Par to,ka šie dīvaiņi ir izteiktas individualitātes,pārliecināja iepriekšējais albums(hits ŠEIT ).Līdzīgi šedevri ir arī jaunā albuma saturā.Žanrs kā Hendriksa ģitārblūzs,pa starpu surf ģitāras un,ja šķitīs ka pietrūkst panflautas,lai būtu kā 60.gados,tad to varam piedomāt paši.Albums blūzroka gardēžiem!

Aizraujoša atpūta Lapmežciemā 

   Uzzini vairāk

DEPO uzstāsies Francijas post-hardcore grupa Celeste

   Uzzini vairāk 

Kas tad mums te sanāk ar matemātiku?Ja apzināmies,ka šis ir tikai 3 Bullet For My Valentine studijas albums,tad iepriekšējo komerciālās veiksmes vien varētu būt visprecīzākais kvalitātes rādītājs.Hmm,nez kas izdomājis to metalcore apzīmējumu,jo šitie nevainīgie zēni ne rūc,ne ģitāras zāģē trakāk par dažu labu popmūziķi...Labi,lai būtu melodiskais hardcore,bet tie paši panki dvēselē vien viņi ir.Tajā visdrīzāk meklēsim arī jaunā albuma popularitātes atslēgu.Skaidrs,ka pirks!Nepalaid garām!
Gribat kādu itāļu pistu(tā viņu valodā sauc albuma skaņas celiņus)? Lūdzu,te jums ir gan Fabio,gan Luka.Džekiem karjerā ir bijusi tikai viena liela ķibele-grupas nosaukums,jo sākotnējo Rhapsody šiem attiesāja citas nozares zīmola īpašnieki.Tāpēc,bija vēl dažādas nosaukuma versijas,kas tagad palikušas uz Rhapsody Of Fire.Klasisks simfoniskais metāls,augsti profesionāls sniegums,vienots albuma koncepts.Žanra klasika!Ļoti labs albums!
Ja jau nosaukumā ir zirgi,tad arī pati mūzika ir nomierinoša un melodiska.Ja gribas kādu mežonīgāku zemtekstu,to varam pameklēt kovboju ikdienā,ASV dienvidu plašumos un tajā mūzikas sadurē,kur southern rock pāriet indie popā.Šis ir grupas 3.studijas albums,abi iepriekšējie nav sveši arī mūspusē un puiši ir bieži viesi arī Eiropas lielākajos mūzikas festivālos.Vai ir kas īpašs,kas viņus izceļ?Grūti būs,bet varat meklēt,piemēram,agrīnas Bee Gees intonācijas,u.t.t.Katrs atradīs sev ko pazīstamu.Var pirkt droši!
Nedēļa padevusies tik pārbagāta ar muzikālajiem jaunumiem,ka tās astīti varēsiest atrast krājumos pie pārējiem 2010.gada jaunumiem.Process ir tāds,ka parasti no noklausītā šeit atspguļoju mazu daļu un,reizēm ne to labāko pārpalikumu,ja vien tajā ir kas atmiņā paliekošs.Par Asia neko sliktu un tas arī ir pēdējo dienu N1 it visā.Gan profesionalitātē,gan dēļ skaistā satura.Oriģinālais(1981.gada)sastāvs-Wetton,Downes,Howe,Palmer.Vārdi skaļi,bet nepamet sajūta,ka līderis ir Downes ar sev raksturīgo pop tendenci.Jāpērk noteikti!

Aicinājums piedalīties DJ konkursā  Liepājā

   Uzzini vairāk 

Intara Busuļa koncerttūres „AKTs” biļešu tirdzniecība

   Uzzini vairāk

Jāsāk ar to,ka uz albuma ir rakstīts,ka esot ''Two great new tracks!''.Diemžēl,kuras būs īstās,to albuma izdevējs nav norādījis,bet noorientēties visā ģeniālā vācu mūziķa diskogrāfijā varētu tikai ļoti labs viņa pazinējs.Jā,fanu šim,leģendārajam new age meistaram ir ļoti daudz,bet tas mums nāk līdzi no 80.gadu beigām,lai gan no leģendārā albuma''Sounds of heart'' šeit nevienas dziesmas nav.Ne''Clouds&Wings'',ne ''Wu Wei''(ŠEIT) .Albumu noteikti iesaku tiem,kuri par šo dižo vācu mūziķi dzird pirmoreiz!
Tā,lai nebūtu pārpratumu,šeit ir tikai interesanta sagadīšanās,ka divas netradicionālās seksuālās orientācijas megazvaigznes ir klāt ar saviem albumiem.Melissa Etheridge 29.maijā svinēs savu 49.dzimšanas dienu un līdzās muzikālajām izcilībām,ir viena no ietekmīgākajām figūrām ASV geju un lesbiešu kustībā.Un,ja ņemam vēl neskaitāmās Melisas sociālās aktivitātes visā pasaulē,tad te mums derētu aizdomāties par Latvijas praidu pretinieku idiotiskajām dogmām.Melisa ir savā stilā un jaunais albums ir ļoti labs!
Andy Bell 25.aprīlī svin savu 46,dzimšanas dienu.Klāt ir viņa otrs soloalbums.Ja kāds gejs iekomentētu par Andija privātajām gaitām,tad varētu rasties vairāk skaidrības gan par pseidonīmu Mimo,kurš te figurēja saistībā ar šā albuma singliem,gan par citām geju šovbiznesa aktualitātēm,jo telpa ir diezgan slēgta un tos iekšējos superzvaigžņus mūspusē ne visai pazīst.Tā nu klausāmies nejauši ienākušos mūziku,lasām jaunumus Andija mājaslapā( ŠEIT ,arī foto no turienes),bet prātā paturam visskaistākās atmiņas par Andiju no Erasure laikiem.
Te ir vēl kāds zvaigžnots un no lielas zvaigznes(Westlife) atšķēlies solocensonis.Brian McFadden 12,aprīlī nosvinēja savu 30 gadu jubileju,joprojām dzīvo kopā ar Delta Goodrem un pamainījis dzīvesvietu no Īrijas uz Austrāliju.Šis ir viņa trešais soloalbums,pārpilns ar kopdarbiem,kuru jēgu gan grūti izprast,jo nez vai paņemot klāt no katra kontinenta pa kādai zvaigznei,tas dos automātiskus bonusus.Kopumā pašķidra popmūzika,bet...Nu,prot viņi tos miljonus pelnīt.Šķiet,ka Australijā jau ir N1!
Gadus piecus pabijusi daudzpusīgos meklējumos,pirms gada kopā ar Royksopp kļuvusi par robotmeiteni,sevi sakās atradusi arī zviedru dīva Robyn.Nez cik laidienos(runā,ka trijos),bet ap maija-jūnija vidu būšot iznācis viss seriāls''Body Talk part I''.Skumji,ka savos 30 gados šī daudzpusīgā meitene sevi sāk meklēt iekš r'n'b,jo jau tā pārpilnā sintētiskā gaisotne varētu dot pietiekami labus augļus-piemēram,ir potenciāls hits''Dancing in my own'',kurš arī būšot pirmais oficiālais singls.Putra liela,bet albums ir klāt! 
Te nu ir neparsti interesanta situācija,jo kamēr zviedru popiste N1 Robyn tur vāra savas pārgudrās idejas,pa to laiku zviedru šā gada Eirovīzijas pārstāve Anna Bergendahl ir izdevusi savu soloalbumu un stabili iet kā N1 zviedru hitparādē.Albuma vāks gan ir maldinošs,jo Annai ir tikai 18 gadu un šāds vāks vairāk iederas kopējā koncepcijā,lai izceltu diezgan tradicionālo country skanējumu,kur prevalē jauki aizsmakusi,bet pieaugušas sievietes balss.Interesanti un ir prieks par zviedru izvēli! 
Ja visi iepriekšējie popši jūs nedaudz iemidzinājuši,tad šis noteikti pamodinās.Dienvidamerikas maskas varētu liecināt par kādu sambas klātesamību,bet šim albumam ir arī otrs noformējuma variants-ar miroņgalvām.Bet,sambas nebūs arī tajā,jo Solfly kā zināms ir brazīļu rūcēja un ģitārista Max Cavalera pēc Sepultura izveidots projekts.Skarbs groove metal klasikas paraugs,izcilas(!!!) un savdabīgas ģitāras,bet ja esat stila cienitājs,albums sagādās vislabākās emocijas.Žanra giganti! 
Izvēloties šāsreizes myspace mazpazīstamo grupu straumējuma piedāvajumu,nav noliedzams,ka uzmanību piesaistīja tieši albuma vāks.Tātad,tā blondā ir mīla,bet tumšā-izmisums?Interesanta filosofija,bet par parējo zinām,ka Sweet  Apple ir grupas basista uzvārds.Bet,arī par to neesmu drošs,jo pie visas pārējās filosofijas piesaista arī puišu pašironija pret sevi ( ŠEIT ) .Skanējums piesaista ar uzkrītošo lētas studijas ierakstu un atgādina to,ka katrs esam individualitāte,bet ne visiem ir lemts...
Sākot nospicēt aprīļa ienesumu,noteikti jāatzīmē arī jauns vārds,kurš jau 16 gadu vecumā ir ticis Olimpā!Jā,Kanādas topu N1 nav tas īstais rādītājs,bet tomēr-Nikki Yanofsky nāk ļoti pārliecinoši!Vispirms noklausījos albumu un,kad arī uzziņu avoti apstiprināja manu filosofiju,ka te ir īsta Ella Fitzgerald jaunībā,tad ir pārliecība,ka arī jūs to uztversiet tieši tā!Enerģisks džezs orķestra pavadījumā mijas ar popsī tendētiem skaņdarbiem un,ja šādi tiek tendēta tik jauna meitene,tad pasaule noteikti nav tik samaitāta!Patiks visiem mūzikas gardēžiem!Nikijas mājaslapa ŠEIT
Ir prieks ne tikai iepazīstināt jūs ar jauniem vārdiem,bet arī norādīt uz to izcilību jaunumiem,kuri bieži vien paslīd garām mediju pirmajām lapām.Lūk,šis albums-vesela buķete ar izcilībām,kuri ir autoritātes ikvienam rokmūziķim jau gadus 30.Šķiet,ka šādā sastāvā Meistari kopā vēl nav izdevušies,bet nez vai satikšanās ir nejauša.Protams,ka visskaļākie vārdi ir abi ģitāristi-Michael Landau un Robben Ford,bet nešķirosim-izcils albums!Meklējiet centīgi un pērciet! 
22.aprilī savu 60.dzimšanas dienu nosvinēja Peter Frampton un šis ir viņa 14.soloalbums.Sausi skaitļi,bet nez vai ir vērts īpaši iedziļināties šīs leģendas veikumos,jo tur ik uz soļa ir kāda leģendas ēna un roka,bet pats Pēteris nez vai ir atmiņā palikusi personība pēdējos 30 gados-pat Grammy par iepriekšējo albumu ir otršķirīgs.Iespējams,ka nepiefiksēja MTV ēras sākumu,bet varbūt arī citu iemeslu dēļ,arī šodien viņa fani ir tikai viņa vienaudži.Tiem gan būs prieks par jauno albumu,jo nenoliedzama ir augstā profesionalitāte!!!Lūk,apstiprinošs VIDEO
Savukārt,šiem itāļu vīriņiem šogad aprit 40 gadu jubileja un pilns PFM nosaukums ir Premiata Forneria Morconi.Protams,ka arī šie ir rokmūzikas leģendas un arī jaunais albums liecina,ka visas profesionālās lietas ir savā vietā.Tomēr,tas pats,kas iepriekšējā variantā-grūti būs pretendēt uz jaunākās paaudzes faniem.Tāda tā pasaules slava ir un tā viņi ar to sadzīvo.Zāles pārpilnas,albumus pērk,bet ieteikt negribas tiem,kuri nav īsti fani.Nu,tāda itāļu popmūzika vien sanākusi iekš progroka rāmja...
Te nu ir kāda doma,kura nedod miera-vai tikai Glyder nav bijuši kā iesildītāji arī kādas lielākas zvaigznes Latvijas tūrē?Katrā ziņā,šī ir viena no pēdējā laikā muzikāli kvalitatīvākajām otrā ešelona grupām,kuras jauno(trešais grupas diskogrāfijā) albumu noteikti vēlos ieteikt hard rock cienītājiem!Interesanti,ka wiki references uz''Irish hard rock musical groups'' dod tikai 3(!) rezultātus un tas apzināti uzvedina atcerēties,piemēram,Thinn Lizzy.Labs salīdzinājums!Video ir ŠEIT ,bet albums ir jāpērk nedomājot!
Arī šīs,Austrālijas,grupas diskogrāfijā šis ir tikai trešais albums,tomēr grupa pastāv jau no 1996.gada.Žanrs-progresīvais roks,muzikālās idejas svārstās starp Sting,agrīno Genesis un E.L.O. idejām,bet ir tik savdabīgas,ka domas par salīdzinājumiem būs vienīgās,kuras var traucēt pilnībā izbaudīt šo ļoti skaisto mūziku.Izcils un ģeniāls studijas darbs veido it kā sarežģītu muzikālo struktūru,bet rezultāts ir melodisks un ļoti profesionāls!Iepazīstieties ar grupu ŠEIT  

Rietumu Radio aicina noskaņoties uz svētku viļņa

   Uzzini vairāk 

7.maijs.Jauna pasākumu norises vieta un pasākums ''Karantin''

   Uzzini vairāk

MP3 Latviešu mūzika Saturs sagatavots © www.laiki.lv | Ielogoties

Lapa apmeklēta: 40688
Apskatītas citas lapas: 503676
Pēdējais apmeklējums: 19.05.2012 8:22:29

Latvijas ReitingiTop.LV